Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 ноем. 11:39 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Volkswagen GOLF 4 1.4

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг. 16:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V (5) 1.9 TDI 77kw 105hp 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 22:07 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 77kw 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 13:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
17 ноем. 03:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 1.9TDI 90KS

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 12:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP FULL OPREMA

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
21 септ. 19:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

GOLF 5 2.0 GT Sport 170 ks 2008

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул. 20:57 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Golf 2 !!!

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 21:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 6

5 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 02:55 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 tdi

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 10:11 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:15 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5 1.4 55 kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 дек. 21:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 10:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Golf IV

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 11:53 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW GOLF 7 1.2tsi

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 18:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 14:18 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 SDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек. 22:45 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 4 1.9 116ks

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
08 септ. 14:33 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 4 1.9 116ks TDI 6 brzini

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
25 апр. 21:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 TDI 110ps

2 950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 14:16 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 itno

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 16:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9 110KS

2 950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 18:46 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW GOLF 4 -00

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 13:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 1.9 tdi 116 ks 6 brzini -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 22:21 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 4 -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 12:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 -99 vo odlicna sostojba

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 21:32 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Vectra 2.2 -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 18:57 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 1.9 T(DI) 101ks -02

3 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 18:24 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 5 -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:55 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 13:04 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 -03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 11:03 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Mercedes Benz E 290 Turbo Dizel -97

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 15:22 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf IV 1.9TDI -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 12:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9TDI 116ks -00 PERFEKTEN

3 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 17:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW GOLF 4 1.9 T(DI) 116 ks -00 KOLATA E ODLICNA

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 22:23 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks -99

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации