Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3201
Opel , 132
Audi , 111
BMW , 77
Peugeot , 66
Renault , 64
Ford , 47
Seat , 44
Citroën , 43
Fiat , 32
Alfa Romeo , 25
Toyota , 16
Nissan , 13
Škoda , 12
Mazda , 11
Hyundai , 9
Kia , 7
Volvo , 6
Suzuki , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Lancia , 3
Yugo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јул. 22:47
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 116KS 2018 FACELIFT

15 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 19:02
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g HIGHLINE

15 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
16 јул. 14:16
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 6 1.4 Tsi 90 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:15 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Денес 01:10 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVTOMATIK

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Куманово

Fiat Punto Evo 1,3 m-jet 12g. i Fiat croma 1,3 multijet 06g.

4 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:18 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:00 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:48 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:40 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI 120 KS LED NAVI ALLURE - 16.MT Auto

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:39 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:38 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI 2008, REGISTRIRANA+SERVISIRANA, PERFEKTNA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:37 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI 2008, REGISTRIRANA+SERVISIRANA, PERFEKTNA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:34 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:27 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:27 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:24 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:23 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

Suzuki Swift 1.3 DDIS 75ks 120000km nova 2007 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 1.6 TDI 2015, BLUEMOTION, 158.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 1.6 TDI 2015, BLUEMOTION, 158.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:00 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

2 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 19:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.4 TURBO BENZIN PLIN TOP-ZAMENA

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 15:52 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Куманово

ITNO se prodava Peugeot Pezo 407 2.7 Coupe Sport

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 6 2.0 Tdi 103 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 14:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 6 1.6 Tdi 77 kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 14:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 7 GTD 2.0 135 kw Auto Plac Zurich

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 11:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 10:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 10:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 PS DSG TEAM 2010

9 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 10:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5.FSI.2.0.Benzin.110 kw.god.2005.full

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 890 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 23:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 PLUS 2.0TDi 110ks HIGH LINE *MOZNOST NA RATI* - 10

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 23:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

Vw Golf 6 Plus 2.0TDi HIGHLINE 110ks - 2010

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 23:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2008

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 16:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2019g SPORTLINE

13 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 10:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

golf 5 2.0 fai 4 motion inter guma

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 08:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0. TDI.110.KS.09.GOD.HIGHLINE.KAKO.NOVO.FULL

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 4 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 4 në kategorinë Возила
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | BMW | X3 | X-модели
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | Ford | Galaxy
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | Hyundai | Coupe
  • Golf 4 në kategorinë Резервни делови
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | Rover
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | BMW | 730 | 7-серии
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Vento
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | Ford | Escort
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации