Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

BMW , 4
Opel , 3
Ford , 2
Nissan , 1
Fiat , 1
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 3,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 3 | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 22:05 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Se prodava

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 авг. 18:12 Автомобили , Гостивар

GOLF 7 1.6 TDI 77kw BLUEMOTION 2015

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 15:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 12:33 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Golf 3 1.9 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 12:32 Автомобили , Гостивар

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 19:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 16:48 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 23:51 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 22:30 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 1.9 obicen dizel

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 08:04 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 19:59 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW GOLF 3

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 17:35 Автомобили , Гостивар

BMW 530Xdrive 258ps M-packet -11 F10

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 20:24 Автомобили , Гостивар

BMW 530Xdrive F10 258ps 8brzini -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 17:47 Автомобили , Гостивар

VW Golf -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 19:48 Автомобили , Гостивар

Opel Signum 3.0 CDTI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 19:44 Автомобили , Гостивар

Opel Signum 3.0 CDTI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 19:44 Автомобили , Гостивар

Opel Signum 3.0 CDTI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 01:47 Автомобили , Гостивар

VW Golf

1 350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
22 јан. 20:58 Автомобили , Гостивар

VW Golf

1 350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
16 јун. 12:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 13:07 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 tdi karavan

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 13:59 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:01 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 gti

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 12:30 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 td 55kw

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:51 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 11:39 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS SIVI PANTER

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 22:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 vr6 2.8i

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 17:43 Автомобили , Гостивар

VW Golf 4 tdi

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
20 ноем. 17:20 Автомобили , Гостивар

BMW 525 -98 MOZE ZAMENA

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 14:38 Автомобили , Гостивар

Audi A6 3.0 quattro s-line -05

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 21:38 Автомобили , Гостивар

VW Golf -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 23:55 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 1.9 TDI-95

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
12 авг. 15:37 Автомобили , Гостивар

Ford Escort -96 benzin 1.3

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
11 авг. 06:19 Автомобили , Гостивар

Ford Escort -96 benzin 1.3

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
06 јул. 22:23 Автомобили , Гостивар

VW Golf -97

2 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 02:31 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 CABRIOLET 1.6 -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
23 јун. 03:58 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 1.6 Cabriolet -96

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
22 мај 19:10 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 4 1.9TDI 131 KS-03/04 NAVIGACIJA SIVI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 14:21 Автомобили , Гостивар

VW Golf -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 12:43 Автомобили , Гостивар

Nissan Terrano 3.0 4x4 moze zamena -04

7 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 20:32 Автомобили , Гостивар

VW Golf -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 11:36 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 GT TDI Specijal -95

1 699 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
14 јан. 12:16 Автомобили , Гостивар

VW Golf 4 tdi 150ks -03

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 15:07 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 4 1.9TDI 101KS -03 REDIZAJN NOV UVOZ

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 11:39 Автомобили , Гостивар

BMW 320d -01 full oprema M paket so koza

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 11:49 Автомобили , Гостивар

VW Golf 3 1.9 dizel -93

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 17:56 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 1.4 reg 27.07.2016 -96

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:01 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 3 cabrio moze i zamena -95

2 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 13:49 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 4 1.9TDI 131KS -03 NOV UVOZ

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 3 | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3 golf 3 Golf 3 Golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации