Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Hyundai ix35

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai ix35 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Илинден

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI 136hp 4X4 2011

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 21:23 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Илинден

Hyundai ix35 2.0 crdi 4x4 2011 Godina

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 јул. 12:19 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

HYUNDAI ix35 2.0CRDI 140KS 4X4 6BRZINI KOZHA EU-5 MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 13:07 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 20:57 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI IX35 1.6 CRDI 2011 GODINA AVTOBANDA

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
16 јун. 12:10 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Битола

HYUNDAI IX35 1.7CRDI 116KS. 6BRZINI (MODEL 2013)

11 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 20:27 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Куманово

hyundai ix35

10 555 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 16:28 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

HYUNDAI IX35 1.7 CDTI 85KW.6-BRZINI DINAMIK OPREMA

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 13:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

Hyundai IX35 1.7 CRDI 2012

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 09:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai IX35 2.0

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 10:31 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai IX35

15 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP HYUNDAI ix35 2.0CRDi/KUPEN VO MK/REG.CELA GODINA/8 GUMI

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 04:09 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица

Hyundai ix35 2.0 benzin

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 05:09 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Штип

Hyundai ix35 2.0 crdi 136kw

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 13:14 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
17 јул. 14:23 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI FUL OPREMA

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 14:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI FUL OPREMA

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 21:36 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Свети Николе

Се продава џип Hyundai 1.7 CRDi

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
14 ноем. 21:38 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai ix35 dizel 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

Hyundai ix35 2.0CRDi 184ks 4X4 avtomatik 2010

11 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 13:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185ks

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 мај 18:21 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai ix35 2012 2.0 crdi 4X4

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 11:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Тетово

Hyundai ix35 diesel 2011

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
31 јан. 10:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Куманово

Hyundai iX35 2.0 crdi 4x4 -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 15:10 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai ix 35

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
24 авг. 16:10 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 17:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 17:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
19 мар. 18:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185 ks

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 13:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai ix35

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 18:57 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Кавадарци

Hyundai ix35 ili moze zamena

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 09:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hyndai IX 35

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
16 ноем. 00:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Кавадарци

Hyndai ix 35

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 17:04 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyuindai ix35

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 13:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Битола

Hyundai ix35 1.7crdi

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 окт. 12:22 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Битола

GARANCIJA I KASKO OSIGURAN HYUNDAI IX35 POVOLNO

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
24 јул. 19:42 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyundai IX35 2.0 4х4 160 HP 4x4 so plin

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 08:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hyundai 2.0 186KS 4x4 CRDI

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 07:28 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hyundai ix 35 2.0 CRDI 185KS 4x4

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 апр. 17:47 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
25 апр. 12:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -10

16 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
15 фев. 14:48 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Сопиште

HYUINDAI IX35 -13

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
01 ноем. 12:34 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai ix35 -10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 22:01 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai ix35 2.0 CRDI 185KS -11

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
27 септ. 17:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Пробиштип

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp -13

23 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
18 апр. 15:18 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Тетово

Hyundai ix35 -11

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai ix35 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации