Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кавадарци

Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 септ. 11:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat karavan 1992

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9TDI

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 02:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Volkswagen Passat 1.9 TDI 90ks

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
12 авг. 13:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
05 авг. 20:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat dizel 1999

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
29 јул. 07:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1999

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
17 јул. 20:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat dizel 1999

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 16:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat B6 2008 2.0 140

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 15:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Passat karavan 1.6 dizel 1991

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 20:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1995 dizel

1 250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 TDI 105ks

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

passat 1.9 110ps

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 10:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.0 tdi 150ks 2015 220000 km

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 08:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS 2011 GODINA BLUEMOTION

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 20:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

PASSAT 1.6 TDI 105 KS 2011 GODINA BLUEMOTION

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 11:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

Passat

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
06 апр. 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.0 TDI Bluemotion Highline

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 19:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 15:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 16:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 02:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Passat 3C 2.0 AUTOMATIK DSG

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 13:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 TDI Comfortline

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 14:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.0 tdi -07

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
04 јул. 17:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW PASSAT

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 02:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

Volkswagen Passat 2.0

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 18:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat

11 111 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 22:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.0 170ks

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек. 20:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.0dizel so full oprema,Navi Klimatronic

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 23:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW PASSAT

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

VW Passat - 02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 12:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 TDI vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 18:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW PASSAT 1.9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
19 авг. 18:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 TDI 131KS ITNO

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 12:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat

4 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 14:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 74kw

4 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 15:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 2.5TDI -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 22:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9TDI 105ks -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 23:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 tdi 110 ks -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 18:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat Variant 2.0 TDI -10

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 01:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9tdi 131ks full reg 4 novi gumi -02

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 17:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

Volkswagen Passat TDI -01

4 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 15:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 110ks -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 08:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat -01 Zacuvan kako nov

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 13:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кавадарци

Opel Vectra -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 18:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

VW Passat 2.5 S Line -01 ful moze zamena

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 15:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.6 so plin -98 Full oprema itno

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 13:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

VW Passat karavan vo odlicna sostojba-95

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
17 авг. 08:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

VW Passat 1.9 tdi -98

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 19:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

VW PASSAT -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации