Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Fiat , 8
BMW , 7
Mazda , 6
Citroën , 5
Opel , 4
Peugeot , 4
Ford , 3
Nissan , 3
Seat , 3
Toyota , 3
Audi , 2
Suzuki , 2
Daihatsu , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes c220,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes c220 | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јан. 19:40 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 1.6 TDI highline navi unikat nov 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 09:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 09:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 138000 KM GERMANY - 08.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 јан. 10:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS nov uvoz Germanija 08.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 јан. 21:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET RECARO UNIKAT - 01.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 15:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Ford Focus 1.6 TDCI 110ks uvoz CH 2007 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 20:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM MULTIJET EURO5 NOV UVOZ - 11.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 23:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.6 HDI 90ks exclusive panorama 2011 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 22:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 86ks 150000km uvoz CH 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 12:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 12:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 13..MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 12:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

Alfa Giuiletta 1.6 JTDM 105 ks led nova 13.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 12:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS fejslift euro5 14..MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 12:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat Sedici 1.9 JTDM 120ks facelift 4x4 novo 2009 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 12:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C1 1.4 HDI 75ks 150000km uvoz 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 12:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.3 JTDM 90 KS 6 BRZ SPORT UVOZ CH -08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 12:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.9 TDI 105ks DSG highline 2007 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 12:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks uvoz 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 12:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 12:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

Porsche Panamera 3.0D 300 KS kako nova 13.MT Auto

39 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 12:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 12:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 12:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320D 163ks xenon 182000km novo 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI 140 KS 4motion navi xenon 08.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE NAVI- 10..MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90 KS FEJS LUX KLIMATRONIK - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE - 07..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:32 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.3 86 KS 4X4 130000 KM - 07.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 11:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
11 јан. 11:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Bmw 530 D F10 204ks 8G m-paket nova 2012 MT Auto

16 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 11:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM -07.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 11:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118 D 143 KS FEJSLIFT UVOZ CH - 08..MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA PANORAMA EU-5 135000KM - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 11:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 149000 KM NOVO - 09.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 11:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 11:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 11:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 70 KS 168000 KM - 07..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 11:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 120000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 11:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 11:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 11:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 10:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 10:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118 D 122 KS KOZA NOV UVOZ - 07..MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 10:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA NAVIGACIA 4X4 - 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 10:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 10:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 86 KS 154000 km uvoz CH 09 MT Auto

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes c220 | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации