Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Opel , 50

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel corsa | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 10:17 Автомобили , Охрид

Opel corsa 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 14:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 60ks 132000 km nova uvoz CH 03.MT Auto

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 12:42 Автомобили , Охрид

Opel Corsa B Caravan 1.7 disel

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 19:53 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.7

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
06 апр. 19:13 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 2001 benzinec

1 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
11 мар. 12:43 Автомобили , Охрид

Opel Corsa D 2009

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 19:31 Автомобили , Охрид

Ekstra socuvana Opel Corsa 1.2

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 12:48 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.2 benzin

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 12:27 Автомобили , Охрид

Opel Corsa benzin 1993

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 10 000 - 14 999
09 јун. 14:47 Автомобили , Охрид

Opel Corsa benzin 2001 ekstra

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
07 мар. 21:25 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 09:41 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 dizel -11

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 16:20 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 - Reg..Klima - Prva boja

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 14:59 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 dizel -11

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 21:19 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 20:00 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 benzin

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 12:28 Автомобили , Охрид

EXTRA NOVA OPEL CORSA 1.2 NEUVEZENA

6 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 11:52 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 -07 PRODADENA

3 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 септ. 12:15 Автомобили , Охрид

Opel Corsa B 1.4 benz/plin atest

1 212 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
06 септ. 12:00 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.7cdti GSI model

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 01:57 Автомобили , Охрид

Opel Corsa B Benzin plin atest

1 270 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
03 фев. 14:41 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 15:14 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 serija b

1 110 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 15:17 Автомобили , Охрид

Opel Corsa TOP SOSTOJBA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
26 јун. 18:29 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI REGISTRIRANA

2 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 11:05 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3CDTI

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 18:27 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.0 KLIMA ALEK PRODADENA

2 199 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 16:45 Автомобили , Охрид

Opel Corsa C

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
19 ноем. 22:30 Автомобили , Охрид

Opel Corsa

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг. 23:47 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.4 TWINPORT

3 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 20:38 Автомобили , Охрид

Opel Corsa d 1.4 enjoy oprema

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 14:06 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.2 16v

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 22:33 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.0 2006GOD.ALEK..PRODADENA

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
20 фев. 22:14 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.7 CDTI ALEK PRODADENA

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 11:12 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.7 DI ISUZU -02 ALEK..PRODADENA

2 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 септ. 08:28 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.4 AVTOMATIK -01 PRODADENA ALEK

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
06 мај 13:56 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 -98 itno

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:27 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 -98 itno

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 21:56 Автомобили , Охрид

Opel Corsa -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 14:14 Автомобили , Охрид

VW Golf 5 -04 moze zamena

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 20:26 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.4,16 v 90 ks eur 4 motor sport -02

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 14:06 Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 -01 PRODADENA ALEK

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
13 окт. 01:22 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.0 -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 17:11 Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1,2-07 kupena Olimpia motors Skopje

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
04 мај 13:28 Автомобили , Охрид

se prodava opel korsa

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 19:17 Автомобили , Охрид

Opel Corsa -03

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 23:30 Автомобили , Охрид

VW Passat TDI full oprema -02

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel corsa | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации