Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ресен

Jeep , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор VW,по категорија Автомобили,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: VW | Сите | Автомобили | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 апр. 13:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW Polo 2000godina

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Swedish import

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 7 1.6TDI 105KS KAKO NOV FULL OPREMA REG DO 05/2024

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
16 дек. 13:34 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ресен

Skoda Octavia 1.0 tsi 116ks 2018g

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1997

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 05:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1997

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 19:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Ресен

Wolsfagen Jetta Automatik

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 18:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Ресен

Wolsfagen Jetta

12 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
09 дек. 13:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ресен

VW Touran 1.9 tdi highline

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
17 јун. 12:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Ресен

VW Sharan Freestyle 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 11:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Ресен

VW Sharan

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW Polo benzin 2007 registrirana

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 21:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW Polo 1.4 TDI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 20:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 5 2004

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
28 ноем. 15:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 20:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ресен

VW Caddy 2000

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 18:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 2.0 TDI 140KS PARK ASSIST

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 10:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ресен

VW Golf 5 Plus Cross 1.9 tdi 105ks -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 19:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ресен

VW Golf 5 Plus cross 1.9tdi 105ks -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 11:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG -14

7 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 17:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW PASAT 1.9tdi 130ks

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 17:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 3

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1.9 tdi 130 ks -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 23:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW Passat 1.9.tdi -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Ресен

VW Passat CC -11 DSG

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 16:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 13:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 1.9 Tdi 2006 reg do 03.2020

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 22:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW POLO 1.4 TDI SPORTLINE

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
07 ноем. 17:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 7

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 ноем. 21:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 4 1.9 TDI

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 10:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI PRODADENO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 17:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI CISTO NOV

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 19:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 1.9 TDI 77KW 105KS EXTRA SOSTOJBA

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 20:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 4 1.9 116ks -02g 6 brzini reg do februari

2 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 10:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf

6 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 20:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF5 1.9 TDI GT

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
04 јун. 10:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 22:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ресен

VW Golf 1.9 tdi

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 апр. 16:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS PRODADENO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 19:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI CIST NOV PRODADENO

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 19:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS PRODADENO

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 14:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 15:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 13:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 7 1.2 TSI

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 13:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Ресен

VW UP

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
04 окт. 18:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW Polo Klasik sdi

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 17:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLANIE PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 12:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 11:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ресен

VW PASSAT 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување VW | Сите | Автомобили | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vw passat Vw Vw vw vw polo Vw touran Vw passat vw passat vw polo vw golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации