Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид

Golf , 138
Golf Plus , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 13:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI EU6 HIGHLINE NAVI PDC FULL - 13.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS COMFORTLINE NOV - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 110 KS HIGHLINE NAVI PDC - 16.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE UVOZ CH - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 23:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 6 2.0 TDI 110 HP

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 10:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf

15 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 23:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 20:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 2.0tdi 140ks highline

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 18:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 1.4 benzin 122 HP

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 1998 SDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
08 ноем. 16:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Голф 4

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 09:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 1.6 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 00:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 4 1.6 Benzin

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 02:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 4 1.6 benzin

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 21:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
18 септ. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 11:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 7 Facelift 2017 godina EXTRA CENA

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 20:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 4 [1.9 TDI]

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 19:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 1.6tdi 105ks 2010

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 21:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 6 2.0tdi 140ks highline 2010

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 17:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Se prodava Golf 7

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 2004

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 22:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 1.6

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 22:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 1.6

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 08:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Се продава Голф 4 1.4 бензин-плин атест

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 16:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Се продава Голф 4 1.4 бензин-плин атест

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 18:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Vw golf 7 gtd

2 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 16:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 авг. 14:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 7 facelift 2017

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 08:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 1.6 sr

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 17:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 TDI 2006

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 00:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 23:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
11 апр. 01:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 6 1.6 TDI 105HP 2009 GODINA

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 01:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 6 1.6 TDI 105HP 2009 GODINA

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 12:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 prva boja registrirana

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 17:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 22:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

PRODAVAM GOLF 5 1.6 FSI 85 KW SO FUL OPREMA FABRIKA

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Prodavam Golf 4 GTI / Продавам Голф 4 GTI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 23:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

prodavba na golf 6 1.6 tdi 120 ks

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 23:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Prodazba na Golf 6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации