Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид

Golf , 140
Passat , 86
T5 , 2
181 , 1
Arteon , 1
Beetle , 1
Caddy , 3
Crafter , 1
Fox , 1
Phaeton , 1
Polo , 36
Scirocco , 2
Sharan , 6
Tiguan , 7
Touareg , 7
Touran , 10
up! , 1
Vento , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 13:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 13:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 12:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

11 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI EU6 HIGHLINE NAVI PDC FULL - 13.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS COMFORTLINE NOV - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 110 KS HIGHLINE NAVI PDC - 16.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 HIGHLINE NAVI PDC- 12..MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE UVOZ CH - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140KS HIGHLINE KOZA NAVI - 06.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 1.2 TDI 75ks navi highline novo 2011 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 23:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 6 2.0 TDI 110 HP

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 11:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Се продава Поло

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 14:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Охрид

VW ARTEON 2.0 R-Line nov

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
17 дек. 10:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf

15 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 09:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIiguan 4 motion 2.0 103 kv off road 2010 perfect

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW Tiguan 2018 dizel

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
02 дек. 23:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 20:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 2.0tdi 140ks highline

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 18:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 1.4 benzin 122 HP

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 00:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

vw passat 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 1998 SDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
08 ноем. 16:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Голф 4

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 20:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 19:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Polo vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 19:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Se prodava polo

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
19 окт. 09:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 6 1.6 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 00:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 4 1.6 Benzin

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 02:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 4 1.6 benzin

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 16:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

Се продава Volkswagen Polo

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 01:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW Polo 2008

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 21:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
18 септ. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 12:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat 1.9 tdi

3 200 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 08:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Vw passat 2006

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 11:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 7 Facelift 2017 godina EXTRA CENA

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 20:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 4 [1.9 TDI]

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 19:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 1.6tdi 105ks 2010

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации