Објавени: авг. 30 2023 04:55

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

ЕУР

Објавени: авг. 30 04:55
Прегледи: 68
🚙GOLF 5 2005 2.0 TDI AUTOMATIC
Highline oprema
✅Klima
✅Greaci sedista
✅Masaza sedista
✅Kozen interier
✅Parking senzori
✅Xenon svetla
✅Komandi volan
✅Fabricno ozvucuvanje BOSE
✅Fabricko LCD radio
✅Navigacija
✅ESP
✅fabricki zatemnati zadni stakla
✅Fabricki patosnici
✅Avtomatsko podesuvanje na visina na svetlata
✅senzor za brisaci


Avtomatik DSG Trip Tronic 2.0 140hp
Pedali na menjac za menvenje brzini + menvenje brzini na menjac
Sport mode
6 brzini
Temponat
Realni 220.000km
Potrosuvacka:
⛽️4.5L 100km otvoren pat
⛽️6.5L 100km gradska
💶Cena 6000 €

Ima prostor za dogovor 📈
📲070-234-586
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
68
070234586

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации