Македонски | Shqip | English |

Чешиново-Облешево | Возила | Pazar3

18 ноем. 03:47
Линк
Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Fiat Brava

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999

19 ноем. 16:41 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Polo 1.4 TDI -06 Goal Edition

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 03:47 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Fiat Brava

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 03:47 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Fiat Brava

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
06 окт. 01:36 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Polo 1.4 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 13:59 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

BMW 118d -15

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 17:58 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Alfa Romeo JTD 147

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 15:41 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Vw Golf 4 TDI -02 131ks

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 14:17 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Fort Fiesta

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 20:38 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Skoda Felicia

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 20:48 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Focus 1.6 disel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
09 фев. 13:27 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Opel Corsa

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 14:20 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Fiesta 1.1

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 13:24 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Audi A4 2.0tdi

12 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 13:02 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Peugeot 206 -02

1 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг. 12:58 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Ford Escort karavan

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 10:56 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Chevrolet spark -06

600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
21 апр. 14:11 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Mercedes C220

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:49 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW GOLF 6 2.0 TDI

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток