Македонски | Shqip | English |

Кисела Вода | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 14:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Денес 00:13 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 19:21 , ,

Prodavam kukja

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 14:58 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 13:58 , ,

296m2 Plac so Kuka vo Przino

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 11:51 , ,

Куќа во Драчево

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
23 јан. 22:38 , ,

kuka vo dracevo

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
23 јан. 19:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
23 јан. 18:55 , ,

Kuka od 200m2 vo naselba Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 200
23 јан. 18:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
23 јан. 16:38 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јан. 15:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јан. 07:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
22 јан. 21:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
22 јан. 17:32 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 6
22 јан. 17:02 , ,

Iznajmuvanje na kukja

7 500 МКД

Број на соби: 3
Површина: 50
22 јан. 10:49 , ,

Kuka vo Pripor

74 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 јан. 10:03 , ,

KUKA VO NASELBA USJE

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 јан. 09:55 , ,

KUKA VO NASELBA USJE

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 јан. 15:00 , ,

Nova kuka 100m2 vo Kisela Vodac Itno

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јан. 08:56 , ,

KUKA VO NASELBA PRZINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
14 јан. 20:58 , ,

Kuka vo Przino itno

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
11 јан. 20:49 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
10 јан. 09:58 , ,

Kuka vo Przino

93 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
07 јан. 17:30 , ,

Se prodava kukja vo naselba Kisela Voda

47 000 ЕУР

Број на соби: 4


Кон почеток