Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор volkovo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: volkovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 јун. 07:34 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo 165 m2 + 500 m2 plac

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 јун. 11:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Volkovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Онлајн
19 јун. 00:08 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Semejna kukja vo Volkovo

Број на соби: 5
07 јун. 19:25 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava kuka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
01 јун. 20:17 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo kaj novata gradinka

Број на соби: 5
28 мај 12:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

67 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 11:42 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

62 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
10 мај 09:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka Kisela Jabuka 50m2 so dvor 250m2

60 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 50
25 апр. 14:28 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 апр. 03:45 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava nova ne vselena kukja Volkovo

1 ЕУР

Број на соби: 10
06 апр. 08:04 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 3
12 јан. 12:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Volkovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 ноем. 05:16 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka Volkovo Ekstra Povolno

Број на соби: 4
Површина: 150
31 окт. 12:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Nova kuka vo Volkovo

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
18 окт. 10:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
05 окт. 08:41 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 септ. 13:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka od 130m2 vo Volkovo

63 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
14 септ. 20:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

SE IZNAJMUVA KUKA VO VOLKOVO

2 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
09 септ. 12:57 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Nova kukja Volkovo Skorpion

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 авг. 03:55 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava kuka vo Stopanski dvor/Volkovo

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
26 апр. 11:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Namestena kuka vo Volkovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Онлајн
05 апр. 14:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
18 фев. 14:21 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Plac so kuka vo Volkovo

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
18 фев. 14:20 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Plac so kuka vo Volkovo

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
21 јан. 14:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Кuka vo Volkovo

132 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
21 јан. 11:53 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo selo Orman Volkovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
19 јан. 20:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

SE IZNAJMUVA KUKA VO VOLKOVO

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
18 дек. 23:17 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Iznajmuvam kuka 500m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
30 ноем. 13:02 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo od 130m2

Број на соби: 4
Површина: 130
30 ноем. 09:51 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 ноем. 09:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo - 100m2 i plac 1000m2

Број на соби: 4
Површина: 100
10 апр. 17:20 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo EXTRA CENA!!!!

99 000 ЕУР

Број на соби: 7
18 фев. 10:21 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 7
31 мар. 12:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

NOVA KUKA OD 130m2 VOLKVO

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
22 мар. 12:37 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Semejna kuka od 130m2 vo Volkovo

Број на соби: 5
Површина: 130
20 мар. 18:58 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo EXTRA CENA!!!!

99 000 ЕУР

Број на соби: 7
04 фев. 12:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka novogradba vo Volkovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување volkovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

volkovo volkovo Volkovo volkovo volkovo Volkovo volkovo Volkovo Volkovo volkovo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации