Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 апр. 00:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 апр. 10:24
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

kuka vo Madzari +markica Za razvoj na 450m2 deloven/stanben

Број на соби: 10
Површина: 180
16 апр. 21:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan od 43m2 vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧЕНТО

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

4-sobni stanovi vo Zelezara - 94m2 i parking

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 10:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov nevselen trosoben stan sproti Fon.

Број на соби: 3
Вчера 06:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 22:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Urbana letna terasa i vnatresen prostor za zabavi

9 000 МКД / дневно

Број на соби: 2
17 апр. 21:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Cento

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 17:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan Nova gradba vo East Gate living

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 апр. 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan 52m2 so 2 spalni vo Avtokomanda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 21:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 апр. 18:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Станот е нова градба

Број на соби: 3
16 апр. 15:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

104 999 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
16 апр. 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NEVSELUVAN STAN VO AVTOKOMANDA, EAST GATE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 апр. 14:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Trosoben stan so dvor vo Avtokomanda

73 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
16 апр. 14:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov dvosoben stan vo Keramidnica

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov dvosoben stan vo Keramidnica

73 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dvosoben stan vo Avtokomanda

56 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 10:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

се продава куќа ‚Ченто

1 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 09:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat dve kukji vo Cento

1 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
15 апр. 22:16
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam kuka/ Продавам куќа

1 ЕУР

Број на соби: 6
15 апр. 20:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
15 апр. 19:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
15 апр. 19:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Бутел 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
15 апр. 11:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava stan kaj Mercedes 58m2so 68m2 terasa,nov,vseliv

Број на соби: 3
15 апр. 00:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 апр. 14:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Plac vo Cresevo

14 апр. 13:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava dvosoben stan vo Avtokomanda

Број на соби: 2
Површина: 40
14 апр. 10:04 Соби  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdavaat sobi Saem East Gate Keramidnica

5 500 МКД / месечно

13 апр. 21:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam niva

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации