Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 06:42
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva moderno ureden 79m2 stan Novo Lisice

Број на соби: 3
24 септ. 14:55
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Се издава

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80

Денес 17:18 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzen apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 17:13 Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluziven stan 175m2 vo Kozle

225 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 17:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZNAJMUVA STAN VO KAPISHTEC

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 16:52 Станови , Скопjе , Аеродром

Се издава наместен 3-собен стан во Мичурин

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 16:44 Станови , Скопjе , Чаир

***Prodavam stan vo Cair 43m2 ***

37 230 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN KAJ MINISTERSTVO ZA EKONOMIJA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 16:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volkovo kuka samostojna

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 16:07
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се продава стан 60м2 со паркинг и подрум

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 15:53
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 35m2 vo Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:43
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издаваат канцеларии на улица Македонија

950 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAJ POLIKLINIKA

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Apartman za kratok prestoj

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:31 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo nova zgrada Taftalidze 2 vseliv vednas

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, PLOSHTAD

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Savic stan vo Debar Maalo

81 600 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 15:26 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 15:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:16 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kapistec 41m2 nasproti katolicka

1 650 МКД

Број на соби: 2
Денес 15:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

55m2 izdavanje Karpos 3

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuvaat novi stanovi vo Kisela Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov trosoben stan vo Aerodrom - Sky City

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Kuka vo Vlae od 193m2

Број на соби: 7
Денес 15:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se iznajmuva nov stan vo Avtokomanda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 15:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben namesten stan vo Karpos 3

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:43
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Unikaten stan so dvor vo padinite na Vodno

Број на соби: 3
Денес 14:43
Линк
Бараки и Гаражи , Скопjе , Карпош

Podrum vo Aleksandrija

1 ЕУР

Денес 14:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan luksuzno namesten

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:43 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 14:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Imot na povrsina od 1000m2 komplet

Број на соби: 7
Површина: 100
Денес 14:43 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се изнајмува стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:43
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtëpi në Çair Çanka

38 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 14:43 Станови , Скопjе , Аеродром

New furnished 85m2 duplex apartment for rent

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

CENTAR SE IZDAVA STAN 52m2 DO REKORD

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Денес 14:35 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации