Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 07:04
Линк
Станови  ·  Охрид

Stan na 100 m od ezero,kaj Komercijalna banka

79 000 ЕУР

Број на соби: 4

Вчера 20:52 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo gradba,nas.Biljanini izvori 46m2

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 44m2,Biljanini Izvori,visoko.prizemje

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 09:41 Станови  ·  Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen stan 46 m2 do h.Belvedere nas.Sv.Stefan

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Luksuzen stan 72m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 18:43 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo Ohrid

125 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 фев. 15:48 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 фев. 15:47 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 фев. 15:47 Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten stan za kratok prestoj vo Ohrid

Број на соби: 1,5
21 фев. 15:45 Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten stan za kratok prestoj vo Ohrid

Број на соби: 1,5
21 фев. 14:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 38m2 vo Ohrid vo centralno gradsko podračje

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 58m2 vo Ohrid na ulica Abas Emin

92 800 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 105 m2 na 2 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 115 m2 na 1 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 фев. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris juzen stan

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 17:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 фев. 13:57 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan od 110m2 vo Park Hotel

3 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
19 фев. 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj h.Donco

84 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
19 фев. 13:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Trosoben Stan 86m² na 5 kat jug vo Rasadnik kaj Bozo

95 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
19 фев. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
19 фев. 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris renoviran stan

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
19 фев. 07:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
17 фев. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 69m2 vo Ohrid

107 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 фев. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan kaj Gimnazija,55m2,dve spalni,namesten

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 фев. 09:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 фев. 07:04 Станови  ·  Охрид

Stan na 100 m od ezero,kaj Komercijalna banka

79 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 фев. 14:04 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
13 фев. 14:02 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
13 фев. 08:26 Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
12 фев. 21:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 65m²

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
12 фев. 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs trosoben stan 105m2 na 1 kat jug vo strog centar

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 фев. 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Daljan

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
08 фев. 21:24 Станови  ·  Охрид

Stan od 84m2

1 180 ЕУР

Број на соби: 3
08 фев. 19:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 68м²

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 фев. 19:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
05 фев. 15:42 Станови  ·  Охрид

Prodavam stan blisku do centar 47m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 фев. 18:31 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 150 ЕУР

Број на соби: 5
31 јан. 21:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 66m²

Број на соби: 3
31 јан. 19:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 75m2,so 3 spalni,Bil.izvori

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
31 јан. 10:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Ohridati vo blizina na kejot

2 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации