Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 963

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Centar,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Centar | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мај 16:48
Linku:
Станови  ·  Охрид

Prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid

1 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:52
Linku:
Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мај 14:55
Linku:
Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 10:52 Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 12:20 Станови  ·  Охрид

Ohrid

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 09:54
Linku:
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 09:54
Linku:
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

Број на соби: 2
Вчера 09:46
Linku:
Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 09:45
Linku:
Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

Број на соби: 2
25 мај 16:04 Станови  ·  Охрид

Andrej's Apartment na mirna lokacija blizu ezero i centar

Број на соби: 2
25 мај 14:55 Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мај 09:40 Станови  ·  Охрид

Novi apartmani vo Centar na 100m od ezero besplaten parking

Број на соби: 2
23 мај 20:30 Станови  ·  Охрид

Apartmani i studija vo Ohrid - VIKEND VO JUNI

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 мај 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 15:02 Станови  ·  Охрид

Stan za prodolzen majski vikend 24.05

50 ЕУР

Број на соби: 1,5
21 мај 12:40 Станови  ·  Охрид

Apartmani vo centar na Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
15 мај 03:33 Станови  ·  Охрид

Garsonera so balcon - 27m2 Blizu centar

43 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
14 мај 11:54
Linku:
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
13 мај 22:19 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
11 мај 17:27 Станови  ·  Охрид

Стан 950 евра за м2

108 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 мај 16:26 Станови  ·  Охрид

Apartman so pogled na Ohridsko Ezero i stariot grad

Број на соби: 2,5
02 мај 16:48 Станови  ·  Охрид

Prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid

1 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
02 мај 11:05 Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar Ohrid

Број на соби: 2,5
15 апр. 08:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 4
12 апр. 12:46 Станови  ·  Охрид

Stan vo strog centar so besplaten parking!!!

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
03 апр. 22:54 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
29 мар. 13:25 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
29 мар. 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar na Ohrid so pogled na ezero

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
24 мар. 11:42 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мар. 10:41 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 мар. 15:32 Станови  ·  Охрид

Kupuvam stan vo Ohrid

20 мар. 09:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мар. 19:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo strog centar

143 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 мар. 19:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
14 мар. 18:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov Lux stan 60m2,centar,Namesten

120 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 2
12 мар. 22:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Atraktiven stan vo strog centar

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 мар. 16:23 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
03 мар. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA NOV STAN VO CENTAR NA OHRID

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 15:48 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Centar | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации