Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan taftalidze,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan taftalidze | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 19:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Taftalidze do Vero Taftalidze

165 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 15:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 50m2 pod naem Grand Prestige Taftalidze 1

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan- Taftalidze 1

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️SALE✅️Stan 74m2 Taftalidze 1 do NOVA High School

127 000 МКД

Број на соби: 3
Вчера 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 4-sob namesten stan- Taftalidze 2

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Taftalidze 1 56m2 so 1 spalna novogradba

100 800 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov luksuzen stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - NOVA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 56m2 vo Taftalidze 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov nevseluvan stan vo Taftalidze 1 kaj Gorgi Dimitrov

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 49m2 so dvor kaj Nova gimnazija Taftalidze 1

83 300 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen dvosoben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, NASTEL

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 апр. 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Тафталиџе

84 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 апр. 19:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Taftalidze do Vero Taftalidze

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 апр. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 апр. 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov stan 71m2 2 spalni Taftalidze

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS MAKEDONIJA

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan vo Taftalidze 1

1 800 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Taftalidze 1 sproti hotel Karpos

Број на соби: 2
Површина: 50
19 апр. 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

65m2 izdavanje Taftalidze

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️RENT✅️ Namesten stan 105m2 so dvor 80m2 Taftalidze 2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 апр. 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 58m2 vo Taftalidze 2

99 600 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 апр. 21:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
18 апр. 19:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Тафталиџе

134 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Taftalidze 1 - Grand Prestige

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
18 апр. 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️RENT✅️Nov prazen stan/kancelarija 69m2 Taftalidze 1

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 апр. 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN VO NOVA MINI ZGRADA TAFTALIDZE 78 M2 !!!

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 апр. 17:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nov stan od 98m2 na ul.Prashka,Taftalidze

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 10:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Katastar

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ VERO

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan - novogradba vo Taftalidze 2

1 750 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

Број на соби: 2
Површина: 40
16 апр. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan so garaza vo Taftalidze 1 - Vero

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - YAHYA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
16 апр. 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob stan vo Taftalidze 1- Impeksel

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, DIAMOND

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 апр. 22:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Taftalidze 2 nova gradba

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan taftalidze | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации