Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Prodava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Prodava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan vo Skopje sever

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov opremen stan

Број на соби: 3,5

Денес 16:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava nov stan

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 60m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 16:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3, POZADI CITY MALL

99 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 47m2 vo Karposh 2

88 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov stan vo Kisela Voda 49m2

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Kompleks Kosmos od 97m2 na 6kat

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov Cetvorosoben vo Taftalidje 2

Број на соби: 4
Денес 15:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 83m2

Број на соби: 3
Денес 14:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 84m2 vo kulite vo Karposh 4

127 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 82m2 stan, novogradba, vseliv Vlae

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK91. Se prodava cetvorosoben stan vo Aerodrom

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO AERODROM-GET CAFFE

158 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava garsonjera 32m2 vo Porta Vlae

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 82m2 vo Centar

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 71m2 vo Taftalidze 1

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 71m2+60m2 dvor vo Taftalidze 1

252 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava nov stan od 64m2 vo Karposh 4

1 620 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava stan Radisani 81m2 so dve spalni

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan vo Skopje sever

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

DVOSOBEN STAN VO HROM

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TROSOBEN FUNKCIONALEN STAN VO AVTOKOMANDA

63 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LUKSUZEN DVOSOBEN APARTMAN VO AERODROM,KAPITOL MALL

1 850 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava stan / deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan Aerodrom 64m2 so dve spalni

103 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:29
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos vo kompleksot City Garden

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 10:28
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos vo kompleksot City Garden

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 170
Денес 09:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo KOZLE na prizemje so dvor

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na Univerzalna Sala-Centar

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno, Ul Crvena Voda Debar Malo 62m2 !!!

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Eksuzivno, 113m2 Karposh ul Helsinki !!!

209 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 08:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno novogradba Crvena Voda Debar Malo !!!

122 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekskluzivno, 64m2 Ziping Karposh!!!

115 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN 33m2 vo Aleksandria Vlae-prizemje!

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno novogradba Kisela Voda Rampa!!!

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekskluzivno Kompleks Nikop Orman

214 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 22:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov opremen stan

Број на соби: 3,5
Вчера 21:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN V KISELA VODA DO KAM MARKET

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Prodava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации