Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stanovi,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stanovi | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:18
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
13 апр. 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 17:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Stanovi vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Taftalidze 1 56m2 so 1 spalna novogradba

100 800 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Број на соби: 2,5
Вчера 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 48m2 so 1 spalna

65 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kozle 46m2 so 1 spalna novogradba

89 400 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan so galerija vo K Voda 40m2

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 13:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Klinicki 64m2 so 2 spalni novogradba

121 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 13:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 3 87m2 so 3 spalni Novogradba

147 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Zelen Pazar 80m2 so 2 spalni

128 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Avtokomanda 54m2 so 1 spalna

64 800 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 13:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 13:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

4-sobni stanovi vo Zelezara - 94m2 i parking

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj bugarska ambasada 87m2 so 2 spalni

152 250 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Aerodrom 45m2 so 1 spalna novogradba

81 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten stan vo K Voda 60m2 so 2 spalni

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 12:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 30
Вчера 10:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavat stanovi vo Prime Residence 4&5,Kisela Voda

1 420 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 10:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

Број на соби: > 10
Вчера 09:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVAAT stanovi vo gradba vo Prolet-Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 08:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

gotovi stanovi vo hrom

Број на соби: 3
14 апр. 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
13 апр. 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 апр. 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 апр. 11:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STANOVI VO GRADBA 48-53 M2 EKSTRA CENA

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
13 апр. 10:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
13 апр. 08:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov1

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
12 апр. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Na prodazba stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
12 апр. 08:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI VEDNAS VSELIVI STANOVI VO ZELEZARA

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 14:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 12:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 3
11 апр. 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
11 апр. 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
11 апр. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
11 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 2,5
11 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
11 апр. 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 81m2 so 3 spalni novogradba

137 700 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stanovi | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации