Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор hrom,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: hrom | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 20:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekskluzivna ponuda vo Hrom

Број на соби: 3

Вчера 13:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava namesten stan 81m2 vo Hrom

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 13:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
Вчера 08:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN HROM 75 M2 SO CENTRALNO PARNO !!!

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 20:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekskluzivna ponuda vo Hrom

Број на соби: 3
21 фев. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hrom 57m2 ubav, renoviran i opremen stan

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 12:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Hrom 81m2 so 2 spalni novogradba

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan vo gradba 45m2 vo Hrom

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
20 фев. 08:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
19 фев. 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Hrom

Број на соби: 2
Површина: 50
19 фев. 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob nov namesten stan vo Hrom

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 фев. 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

116 900 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
15 фев. 20:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан во Хром

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 09:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava namesten stan vo Vlae/Hrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
14 фев. 13:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov stan od 140m2 vo Hrom

Број на соби: 5
Површина: 140
14 фев. 12:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hrom PONOV stan so TRI SPALNI

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 фев. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

HROM 105 m2 so 3 spalni EKSTRA CENA

87 000 ЕУР

Број на соби: 1
12 фев. 16:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava nov stan vo Hrom 50m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 50
12 фев. 11:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan 72m2 so tri spalni vo Hrom

126 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 фев. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan vo Hrom 42m2 so 1 spalna novogradba

62 400 ЕУР

Број на соби: 1
09 фев. 11:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam luksuzen apartman za kratok i podolg prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
06 фев. 13:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodazba na stan vo Hrom

Број на соби: 5
Површина: 140
01 фев. 20:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Karpos

1 220 ЕУР

Број на соби: 4
29 јан. 09:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

TROSOBEN STAN VO HROM VO BLIZINA NA TINEX,KAM

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
27 јан. 09:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava garsoniera 29m2 vo Hrom

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 јан. 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava prazen stan vo Hrom

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јан. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan naselba vo Hrom

Број на соби: 6
12 јан. 15:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Trosoben namesten stan od 72m2 vo Hrom

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 јан. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava polunamesten stan od 60m2 vo naselba Hrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
12 јан. 11:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan,naselba Hrom

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
22 дек. 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan so 4 spalni na 1 kat vo Hrom

180 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 дек. 23:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo nas.Hrom-Gjorce Petrov

92 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 дек. 08:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV STAN 44 M2 HROM

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 дек. 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO HROM

66 300 ЕУР

Број на соби: 2
13 дек. 11:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Izdavam kompletno namesten stan vo Hrom

Број на соби: 2
Површина: 50
12 дек. 11:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Hrom,

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 дек. 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava namesten stan od 58m2 vo Hrom

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 13:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hrom 60m2 4soben prizemje so dvor 100m2

Број на соби: 4
Површина: 60
06 дек. 06:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MENUVAM NOV stan K.Voda ZA Hrom, Vlae

2 ЕУР

Број на соби: 1,5
05 дек. 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov stan od 67m2 so 100m2 dvor vo Hrom

108 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 ноем. 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN HROM 60M2

Број на соби: 3
Површина: 60
23 ноем. 09:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA nameseten stan vednas vseliv vo Hrom

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 ноем. 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Renoviran stan vo Hrom 55m2

Број на соби: 2
22 ноем. 07:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Stan vo hrom

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 ноем. 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan so tri spalni vo Hrom

61 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 ноем. 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nov stan so dvor vo Hrom

Број на соби: 3
10 ноем. 09:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov stan vo Hrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 ноем. 15:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 47m2 vo HROM

60 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување hrom | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

hrom Hrom hrom Hrom hrom hrom hrom hrom Hrom hrom

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации