Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kia cee´d

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Kia cee´d | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 21:11 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup

KIA C'eed 1.6 CRDI 2013 AVTOMATIK NAJ FUL OPRMA FABRIKA

7 777 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:43 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:27 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS ECO 70000 KM !!! - 12..MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Pri 14:28 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA KIA CEED 1.6 CRDI 90KS 2008g!

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

TOP KIA CEE"D/ PLIN A-TEST/ FULL OPREMA/ REGISTRIRANA/ ZAME

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 18:33 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

KIA CEED 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:26
Линк
Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Strumicë

Kia Ceed SW 1.6 CRDI, Registrirena cela godina

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 10:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 16:20 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Strumicë

Kia Ceed 1.6 66kw 90ks 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 16:28 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia ceed 1.4 benzin

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 18:38 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Kumanovë

KIA CEED 1.6CRDI 115ks 16V

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:59 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

Kia ceed

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Veles

KIA CEED 1,4 CRDI - 2013 - A.C. AVTO ALEX

7 980 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Shk 10:32 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Kriva Pallankë

KIA CEED 1.4i 80kw 109ks BENZIN/PLIN ATEST NEUVEZENA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:46 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

kia seed

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:05 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

KIA CEED SPORTY WAGON 1.4 66kw FACELIFT MODEL KAKO NOVA TOP

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 20:11 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Dellçevë

Kia Cee'd SW 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Nën 22:58 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 23:27 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 20:19 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia Ceed

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 22:05 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Veles

Kia Ceed GTLine 2022god. 7godini garancija

19 890 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 20:54 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам Kia Ceed

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 16:53 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia ceed

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Sht 01:52 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

kia ceed 2011 1.6 crdi (dizel)

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 15:53 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Karposh

Kia ceed 2012 od prv gazda 1.4 90ks so 110.000km

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Gush 16:52 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup

KIA CEED 1.4 PETROL 100KS 2019G STILE

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Korr 09:37 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (MODEL 2010)

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 22:47 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava KIA CEE'D CRDI

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 08:30 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (GT LINE)

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 13:15 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Centar

KIA CEED GT Line 1.5i 160ps AUTOMATIC FULLL

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 07:13 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

KIA CEED 1.4 66kw FACELIFT MODEL KAKO NOVA E UVOZ SVAJCARIJA

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 17:26 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Cee'd 2006

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 14:04 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kia Cee'd 2010 facelift 1.4 66kw uvoz Svajcarija kako nova

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 01:03 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

KIA CEED GT 1.6GDI 204KS. TURBO ����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 12:50 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Kriva Pallankë

Kia Ceed 1.6CRDi 90ks facelift moznost na rati 2011

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 15:52 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Ceed 2006

3 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:11 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Kia ceed

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 06:20 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Kia Ceed

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 12:15 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Centar

Kia Ceed 2009

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Qer 00:21 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Vallandovë

Kia Ceed vo odlicna sostojba

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 14:52 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Dellçevë

Kia Ceed 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 16:17 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia Cee'd karavan benzin plin 1-4l 16v motor

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
16 Pri 21:04 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Gostivar

Kia Ceed 1.6gdi 135ps

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 22:14 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Manastir

Kia Cee'd 1.4 66kw benzin plin

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 13:55 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kia ceed so fabricki vgraden plin

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 09:28 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Ceed 2011 dizel

301 350 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 22:09 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Ceed прв газда, редовен сервис

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:16 Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Kia Cee'd 1.4 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 09:28 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Dellçevë

Kia Ceed 1.6 CRDI 80kw 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia cee´d | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione