Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kia

Besta , 6
Capital , 9
Carens , 20
Carnival , 57
Cerato , 11
Clarus , 15
K2500 , 1
Magentis , 6
Optima , 3
Picanto , 45
Pregio , 13
Pride , 18
Retona , 2
Rio , 55
Rocsta , 1
Sephia , 29
Shuma , 6
Sorento , 139
Soul , 10
Sportage , 127
Venga , 7
cee´d , 75
pro_cee´d , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Kia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 21:28
Link:
, ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31
Link:
, ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:31 , ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 , ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 Shitorja , ,

Kia Optima 1.7crd 136ks

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:39 Shitorja , ,

Kia Sportage 1.7crdi AutoMilano 6meseci garancija

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:04 Shitorja , ,

Kia Ceed 1.4 crdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 21:39 ,

Kia Magentis 2001

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 19:33 Shitorja , ,

Kia Sorento 2.5 2007 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:09 Shitorja ,

Kia Ceed 1.4 benzin model 2009 novo vozilo 176.500km

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 13:03 , ,

Kia Venga 1.4 benzin 90ks SX 2011 so 50.000km

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Maj 23:07 ,

Kia Pregio ekstra

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Maj 15:22 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6CRDi 90ks facelift moznost na rati 2011

5 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 14:42 , ,

KIA SPORTAGE 1.7crdi 116ks - 2013

12 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:27 ,

Kia Sportage 2.0 CRDI 140 hp 4x4 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:36 Shitorja , ,

Avtomobili od salon so poniska cena

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 09:40 Shitorja , ,

Kia Picanto 1.0i 46kw benzin 2010 moze zamena

2 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 19:57 Shitorja , ,

Kia Sportage 2.0d 4x4 registriran 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:55 Shitorja , ,

Kia Sportage Led 1.7crdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 21:09 Shitorja ,

Kia Soul 1.6crdi 2009 odlicen Avtobanda

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:41 Shitorja ,

Kia Rio 1.1crdi eco dynamcs 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 13:03 , ,

Kia Pro Ceed 1.4 benzin i plin sportski model 2010

4 180 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 18:05 , ,

Kia Rio 2002

300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 11:18 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 90ks fejslift 2011 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 11:05 Shitorja ,

Kia Soul 2011 full oprema fabrika 1.6crdi

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 09:12 Shitorja ,

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 09:11 Shitorja ,

Kia Sportage 2.0crdi 140ks 4x4 koza 2007 MT Auto

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 08:52 , ,

Kia Clarus 1998 benzin i plin

550 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 16:17 , ,

Kia Cee'd karavan benzin plin 1-4l 16v motor

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
10 Maj 08:01 Shitorja ,

Kia Sportage 1.7crdi premium

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 18:33 ,

Kia Picanto 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 07:46 , ,

Kia Sportage 4x4 2.0 dizel 185ks automatic 2017 68.000km

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Maj 09:52 , ,

Kia Optima 1.7crdi perfektna neuvezena so 106.000km

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 22:12 Shitorja , ,

Kia Venga 1.4crdi 2013 panorama navi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 15:52 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 85kw 2009 Autoplac Zazo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 15:26 Shitorja , ,

Kia Pregio dizel 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 21:04 ,

Kia Ceed 1.6gdi 135ps

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 18:04 , ,

Kia Sortage Diesel 1995

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 12:37 , ,

Kia Picanto 2007 benzin

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 23:02 Shitorja ,

Kia Sorento 2.5 CRDI 4X4 automatic moze zamena ili rati

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:41 ,

Kia Rio registrirana do 11.09.2022 so zelen karton

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 08:58 , ,

KIA Sportage 1.6

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 19:01 , ,

Kia Pride 1997 benzin itno

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 10:47 , ,

Kia Sportage 2.0tdi 112ks 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:31 Shitorja , ,

Kia Picanto 2005

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 22:39 ,

Kia Sportage 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 12:49 , ,

Kia Sorento 2008 dizel

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:29 , ,

Kia Pregio 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:20 Shitorja ,

Kia Rio 1.2crdi 2013 ecomotive

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione