Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 8746
Passat , 3790
T3 , 14
T4 , 41
T5 , 64
T6 , 5
181 , 1
Amarok , 4
Arteon , 25
Beetle , 122
Bora , 164
Buggy , 7
Caddy , 265
CC , 75
Corrado , 1
Crafter , 29
e-Golf , 14
Eos , 67
Fox , 108
ID.3 , 4
ID.4 , 2
Jetta , 139
Käfer , 6
LT , 11
Lupo , 111
New Beetle , 65
Phaeton , 65
Polo , 1717
Scirocco , 50
Sharan , 393
T1 , 2
T2 , 2
T-Roc , 8
Tiguan , 201
Touareg , 287
Touran , 973
up! , 17
Vento , 147

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Pri 17:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 03:49
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Dje 22:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

20 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

20 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Passat.Variant.1.9.TDI.85kw.115.ks

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

golf gti kako nov inter guma

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf V

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Jetta 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 14:33
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7,5-1,6 tdi 2019 god. Vo perfektna sostojba !!!

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW New Beetle BUBA 1.9TDI 105KS EURO5 AUTO KODEKS

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Koçan

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 11:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Centar

VW ARTEON 2.0 TDI R LINE FENOMENALEN

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:07
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW ARTEON 2.0-TDI(240hp)Bi-Turbo(4motion)*DSG"18g.����

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Otkup na vozila

Dje 08:41
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Shkup  ·  Çair

se prodava sharan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 19:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

23 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
23 Pri 19:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Beetle Cabrio R-Line 2.0 TDI so 36.000km

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
23 Pri 19:47
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf 7 1.6 TDI 66 KW

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Vw GOLF VII 7 1.6TDI 110KS Bluemotion 2014g Reg Cela God

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 17:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ohër

Touran 2.0tdi 8v 140ks 7 sedista od svajcarija 168xxxkm

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 17:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
23 Pri 16:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Caddy Maxi 2.0TDI 2013 godina Tovarno

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Fox 1.2 klima tovarno Jimauto Group

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
23 Pri 16:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
23 Pri 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

Volkswagen passat HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
23 Pri 15:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Butel

VW TOURAN 1.6 TDI 7 SEDISTA

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 15:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 15:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.Highline

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat CC 4Motion 2.0tdi 140ks.Panorama

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 1.6tdi 120ks.16g.

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 15:31
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 7

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 15:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 15:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Passat 2.0tdi

5 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9 TDI 4x4 2008 G (PERFEKTEN)

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 13:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
23 Pri 13:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW VOLKSWAGEN JETTA 2012G

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 13:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Pri 13:05
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Pri 12:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw PASSAT CC 2.0tdi 140ks DSG

9 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione