Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор aerodrom,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: aerodrom | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 23:31
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 78m2 vo Aerodrom

95 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 04:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava potpolno namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 апр. 08:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1

Денес 22:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 22:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 21:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom

Број на соби: 2
Денес 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-PIOM

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZNAJMUVA NAMESTENA GARSONIERA VO AERODROM, TOBAKO 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 13:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

AERODROM TOBAKO 2, 72 M2 SO POGLED NA VARDAR !!!

98 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

New furnished 103m2 apartment for rent

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 12:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Aerodrom 45m2 so 1 spalna novogradba

81 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 12:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2

Број на соби: 3
Денес 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LUKSUZEN DVOSOBEN APARTMAN VO AERODROM,KAPITOL MALL

1 850 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

UBAV NOV NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM - AMERIKAN

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV STAN 41M2 VO AERODROM PERFEKTEN

61 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan Aerodrom 64m2,dve spalni ,prazen

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Aerodrom - Micurin

130 500 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA NEVSELUVAN NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN SO DVOR 65 M2 -AERODROM

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 08:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 07:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nov stan so 2 spalni sobi pozadi Tobako 2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 07:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK125. Se prodava cetvorosob stan vo Micurin, Aerodrom

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 07:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom blizu poliklinika

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 07:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prazen stan vo Aerodrom Tri Bisera

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 07:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM-DO KAPITOL

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 06:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 04:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava potpolno namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Вчера 10:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman Nala za kratok prestoj vo star aerodrom

Број на соби: 2
13 апр. 14:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

IZDAVAME NAMESTEN STAN NAS.AERODROM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 апр. 08:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
12 апр. 19:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Онлајн
12 апр. 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-soben namesten stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 апр. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
12 апр. 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan so garaza vo Aerodrom

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 апр. 11:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava namesten stan od 61m2 vo Aerodrom

85 400 ЕУР

Број на соби: 3
12 апр. 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom Majcin Dom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 апр. 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan od 65m2 vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 апр. 10:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 апр. 10:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova garsonjera vo Aerodrom

51 500 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување aerodrom | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации