Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 16:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten trosoben 85m2 Centar kaj Klinika

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA KUKA VO BARDOVCI

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten dvosoben Taftalidze 1 gim Gorgi Dimitrov

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:47
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO_ SE PRODAVA STAN 1-VI SPRAT 138m2

190 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 3
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAPISTEC _SE PRODAVA NOV STAN 42m2 3-ti KAT

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
Денес 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Број на соби: 2,5
Денес 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 101m2 so 2 spalni novogradba

257 550 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 2,5
Денес 13:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

CENTAR DO KORCHAGIN SE IZDAVA NOV STAN 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4 55m2 so 1 spalna

82 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1, Gimnazija Nova

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Gjorce Petrov 59m2 so 1 spalna

51 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ubav stan vo Crnice so edna spalna

Број на соби: 2
Денес 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben novo opremen vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova, namestena garsonjera vo Centar, 50 Divizija

65 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova, namestena garsonjera vo Centar, Juzen Bulevar

70 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 10:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen stan vo Centar sproti Vlada

Број на соби: 3
Денес 10:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

MODERNO OPREMEN STAN CITY GARDEN

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации