Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 TDI 110 KS -99

2 900 ЕУР

Се продава од: Zaim 17 мај 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI 110 KS klimatronik...registriran plus zelen karton...napraven golem servis..
Za kes ekstra cena 2600 evra...
Za zamena 3300 evra...
070910902
Leaflet
Кон почеток