Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:48

Audi A4 2.0tdi avant

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:48
Прегледи: 219
-AUDI A4 Avant 2.0 tdi
-Nov Uvoz🇨🇮🇨🇮
-2010 god
-2.0 tdi 88 kw euro5 motor
-Klimatronik
-Elektrika na Stakla
-Kozen Volan
-Navigacija
-Aluminski Bandasi
-Park Senzori
-240 000 km Garantirani
-Dva Kluca
-8999€
-☎️ 071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации