Оглас од претпријатие Објавени: мај 07 2024 10:59

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 07 10:59
Прегледи: 557
VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE
- NOV UVOZ HOLANDIJA SERVISNA KNISKA, 2 KLUCEVI
- 181000 KM !!! BUKVALNO KAKO OD SALON ! ! ! MT AUTO
- BR NA SASIJA: WVWZZZAUZDW005662
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM ! ! !

- NAVIGACIJA
- VW MULTIMEDIA INTERFACE
- 2 SD CARTI AUX BLUETOOTH
- LED FAROVI I STOPOVI
- AUTOHOLD
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- TEMPOMAT
- KOMANDI NA VOLAN
- PARK ASSIST
- BLUETOOTH + TELEFON
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI 2022
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- VW SOUND SISTEM 8 ZVUCNICI, POJACALO I WOOFER
- 8 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS,- ESP,- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR NA VW SO POTROUVACKA 5 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 180000 KM **
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

NOV UVOZ....HOLANDIJA- PLATENO DAVACKI

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol. UL. 15-TI KORPUS OHRID
076877333
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации