Објавени: окт. 11 2021 08:26

Се продава поволноVW Pasat 2.0 TDI

ЕУР

Објавени: окт. 11 08:26
Прегледи: 12
Kolata e proizvedena 2005 g, prva registracija 2006.pominati 280000km, 2.0tdi 150ks vo dobra sostojba, servis napraven vo oktomvri 2021,maslo filter itn. Registriran so vaznost do avgust 2022
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
070261628

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации