Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

16 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 HIGHLINE NAVI PDC- 12..MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140KS HIGHLINE KOZA NAVI - 06.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 00:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

vw passat 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 12:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat 1.9 tdi

3 200 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 08:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Vw passat 2006

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 08:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat CC 2.0 TDI

10 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 23:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 450 000 - 499 999
12 јул. 18:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW VOLKSWAGEN PASSAT

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 03:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0tdi dsg 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 18:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9tdi 2002

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat B6 2.0tdi 140ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 09:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat dizel 2005

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 14:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0tdi 150ks 2013

11 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
11 окт. 08:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Се продава поволноVW Pasat 2.0 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 14:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 -01

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 13:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.4 tsi

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 03:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

volkswagen passat caravan

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

volkswagen passat caravan

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 03:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Pasat 2.0 tdi DSG

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 02:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Se prodava

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
06 апр. 21:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 13:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW passat 1.9 TDI so dve crveni

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 17:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 TDI -05

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек. 15:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Volkswagen Passat

1 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 350 000 - 399 999
05 ноем. 00:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 21:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 Tdi odliçna sostojba

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 22:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.4 Benzin / Metan

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 14:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat Highline 1.9tdi 116ks -99 Climatronic

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 14:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 18:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat -05

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 16:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 TDI 140 ks Highline

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 17:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 4 Motion

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 10:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 21:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
19 окт. 17:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 tdi 131 hp higline -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 00:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
14 јул. 16:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 TDI 116ks

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун. 16:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 20:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 18:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.0 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
01 дек. 23:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 TDI 131ks registr

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 19:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 2.5 tdi v6 4 motion

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 21:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 2.0TDI DSG

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 22:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9tdi 110ks top sostojba

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 110 ks

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
04 ноем. 17:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
15 окт. 19:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat 1.9 TDI so dve crveni klimatronik

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации