Објавени: јун. 02 2019 06:41

VW Passat -05

ЕУР

Објавени: јун. 02 06:41
Прегледи: 4
Kolata ima od oprema,navigacija,greaci na sedista,tempomat,registrirana e do 10 fevruari 2020godina..servisirana na 225.000..imate uste 40 000km do golem servis

2.0 dizel

Ima letni gumi so aluminiumski bandazi 17ki i zimski 16

Zarzer so 6cda, greaci na retrovizori, fabricki zatemnati stakla

Za poveke informacii, javete se brojot
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
078288124

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации