Објавени: дек. 02 2017 07:07

VW Passat 1.9 TDI 131ks registr

ЕУР

Објавени: дек. 02 07:07
Прегледи: 2
Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks. Prva registracija 12/2002. Registrirana do dekemvri 2018.
Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana familijarna kola. Od oprema poseduva klima, centralno, abs, asr, zimski gumi, predni elek. prozorci i dr.
Informacii i kontakt na 076406562 ili 076544523.
Moze da se proba i vidi vo sekoe vreme.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации