Објавени: мар. 03 2019 05:00

VW Passat 2.0 4 Motion

ЕУР

Објавени: мар. 03 05:00
Прегледи: 4
Passat 2.0 4 Motion 103 kw Hight tech.Proizveden 09.2008. Kupen od Makedonija Bis Auto Bitola. Prv gazda.
Od oprema ima sve Hight tech.
Pominati kilometri 160 000 km. Gumu zimski - letni.
Registriran i zelen karton do 18.10 2019.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
078225205

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации