Објавени: апр. 14 2019 04:22

VW Passat 2.0 TDI 140 ks Highline

ЕУР

Објавени: апр. 14 04:22
Прегледи: 7
Se prodava Vw Passat 2.0 TDI 2007 Godina Highline.Redovno servisiran vo ovlasten servis so servisna kniska.Prv sopstenik,kupen nov vo Aldo Ohrid.4 letni gumi so aluminiumski bandazi i 4 zimski gumi.Pominati 290 000 km.Napraven servis pred 1500 km.Bez zameni,samo kes.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
070400620

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации