Објавени: ноем. 11 2021 02:42

VW Passat 2.0tdi 150ks 2013

ЕУР

Објавени: ноем. 11 02:42
Прегледи: 21
Prodavam PASSAT 2.0 TDI 150 KS BLUE MOTION vo odlicna sostojba.Voziloto ne e uvezuvano,kupeno e vo Makedonija,celo vreme servisirano vo ovlasten VW servis,so servisna kniska.Ne e havarisano.Vo cenata dobivate 8 novi gumi(4+4)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
070249091

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации