Објавени: ноем. 22 2017 09:54

VW PASSAT 2.0TDI DSG

ЕУР

Објавени: ноем. 22 09:54
Прегледи: 1
VW PASSAT 2.0 TDI 140KS 2008GODINA - 183.000 KM
- REGISTRIRAN CELA GODINA

- PROIZVEDEN 09. 2008 GODINA

COMFORTLINE NIVO NA OPREMA

-DVOZONSKI KLIMATRONIK-RABOTI PERFEKTENO
-KOZEN SERVO PODESIV VOLAN SO KOMANDI
-ABS
-ESP
-EL PROZORI
-EL RETROVIZORI
-CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
-DVA KLUCA
-RADIO SO CD,MP3L
-SENZOR ZA DOZD SVETLINA,
-CHILD LOCK
-AIRBAG 10X
-BORD KOMPJUTER
-ZATEMNETI FABRICNI STAKLA
-KOMANDI NA VOLAN
-SALON BEZ GREBNATINKA
-HALOGENKI
-PODLAKTNIK NAPRED NAZAD
-HROMIRANI DELOVI
-TEMPOMAT

-I MNOGU DRUGA OPREMA

- BEZ ZAMENI!!!

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
078468364

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации