Објавени: дек. 03 2017 01:02

VW Passat 2.5 tdi v6 4 motion

ЕУР

Објавени: дек. 03 01:02
Прегледи: 8
Avtomobilot e vo TOP forma,redovno odrzavan i servisiran,uvoz od Svajcarija 2014 god.
4x4
8x airbag
koza komplet(sedista,vrati,volan)
grejaci na sedista
parking senzori
avtomatska klima
senzori na brisaci
fabricki zatemneti stakla(foto grej)
fabricko ozvucuvanje so cd sarzer i vgradena navigacija
4 zimski,cetiri letni gumi so bandazi
avtomobilot e so 160000km.pominati(bez vrakanje kilometraza i drugi gluposti),redovno servisiran.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
078/302-452

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации