Објавени: септ. 26 2021 11:48

VW Passat B6 2.0tdi 140ks

Објавени: септ. 26 11:48
Прегледи: 92
se prodava volkswagen passat 2.0 tdi / 140 ks

stegnato vozilo nema tropanje krckanje

- registriran
- garaziran

- full oprema

...klimatronik dvozonska ( ladi perfektno )
...servo volan so podesuvanje
...centralno zakl.so dalecinsko
...podesuvanje na svetlo na farovi
...elek.na retrovizori
...elek.na stakla
...senzori za parking
...tempomat
...esp protiv prolizguvanje
...air bag
...srs
...naslon za raka
...fabricko radio cd
...bord kompjuter
...alu.bandasi
...elek.podesuvanje na sedista
...hrom lajsni

- servisna kniska poseduva
- ekonomicno vozilo mala potrosuvacka
- proverka po vasa zelba


inf na tel.
075 43 22 33
076 95 81 40
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
92
075432233

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации