Оглас од претпријатие Објавени: фев. 29 2024 03:59

Se izdava namestena garsonjera vo Kisela Voda 33m2

Објавени: фев. 29 03:59
Прегледи: 507
Се издава наместена гарсоњера во Кисела Вода-Расадник во близина на Кит-Го 33м2 со тераса,дневна,одделна кујна на 4/7 со лифт,греење на струја.
-ориентација ј/и
-вселива од 01.03.2024 г
Шифра 20983
Цена 12,000 денари/месечно
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации