Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 26 2021 02:13

Stan vo Aerodrom 96m2 so dve spalni

ЕУР

Објавени: ноем. 26 02:13
Прегледи: 27
Се продава стан во Аеродром карши Три Бисери 96м2 со тераса на 4/5 кат без лифт со парно,има 2 спални соби,вц+купатило.
Шифра 19634
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili posetete ja nasata web strana www,houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации