Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 02:17

Garsonjera vo Aerodrom 27m2 novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 17 02:17
Прегледи: 252
Се продава гарсоњера во Aеродром во близина на Рептил Маркетот 27м2 со тераса (застаклена) на 5/10 кат со лифт, греење/ладење со инвертер клима.
-ориентација исток
-новоградба 2021 година
Шифра 24609
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации