Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
Вчера 17:14
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан 56м2 во ГрандПрестиж Тафталиџе 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
11 апр. 18:24
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan / deloven prostor

Број на соби: 3

Денес 00:26 Станови  ·  Струмица

Se prodava luksuzen stan vo centarot na gradot

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:05 Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid centar

184 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo prodazba

Број на соби: 1,5
Вчера 21:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava nov vseliv stan vo Kisela Voda.

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 20:45 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
Вчера 20:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 МКД

Број на соби: 3
Вчера 20:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан во Топанско поле

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan/suteren 34m2 vo Micurin

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:24
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava stan / deloven prostor

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:34 Станови  ·  Охрид

Stan na odlicna lokacija

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 18:31 Станови  ·  Охрид

Stan na odlicna lokacija

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 17:14
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан 56м2 во ГрандПрестиж Тафталиџе 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:25 Станови  ·  Битола

Se prodava namesten vednash vseliv stan

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 16:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Нов стан веднаш вселив 37м2 двособен

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:04 Станови  ·  Охрид

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 16:04
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на целосно опремен стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 15:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан во центар на долг рок - Скопје

350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Вчера 15:03
Linku:
Станови  ·  Штип

Ehkluziven kompletno renoviran i namesten stan

119 990 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:23 Станови  ·  Охрид

the most beautiful apartment

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:25 Станови  ·  Битола

Стан во Битола

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 12:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
Вчера 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 11:09
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na Bugarska Amabasada

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Вчера 10:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации