Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 10:49

Namesten stan vo Aerodrom 53m2 so 2 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 01 10:49
Прегледи: 248
Се продава наместен стан во Аеродром позади Тобако 2 50м2 со тераса + 3м2 на 1 кат со лифт и парно,дневна со кујна и терпезарија,2 спални соби.
-ориентација с/з
-новоградба
Шифра 24971
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации