Оглас од претпријатие Објавени: апр. 11 2024 11:53

Stan vo Aerodrom 81m2 so 3 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 11 11:53
Прегледи: 265
Се продава стан во Аеродром во близина на поликлиниката Јане Сандански 81м2 со тераса на 10/10 кат со лифт и парно,3 спални соби.
-новоградба
-ориентација ј/и
Шифра 24994
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации