Оглас од претпријатие Објавени: мар. 04 2024 11:29

Stan vo Centar 75m2 so 2 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: мар. 04 11:29
Прегледи: 39
Се продава стан во Центар кај Корчагин и ОУ 11 Октомври,новоградбa-нов невселуван,75м2 со тераса и се наоѓа на 3/5 кат со лифт и парно,со 2 спални соби,вц+купатило.
-со незадолжително подземно паркинг место + 8000 евра
Шифра 24859
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации