Оглас од претпријатие Објавени: мар. 17 2022 01:31

Stan vo Porta Vlae 97m2 so 3 spalni renoviran so garaza

ЕУР

Објавени: мар. 17 01:31
Прегледи: 49
Се продава стан во Порта Влае 91м2 со тераса + 6м2 на 4 кат со лифт и парно,има 3 спални соби,вц+купатило.
-Реновиран
-Со подземно паркинг место 17м2
Шифра 23336
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации