Оглас од претпријатие Објавени: мај 10 2021 11:16

Stan vo Vlae 70m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: мај 10 11:16
Прегледи: 30
Се продава стан во Влае-Порта Влае 70м2 со тераса на 14/14 кат со лифт и парно,има 2 спални соби.Реновиран
Шифра 22529
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili na nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации