Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

17 фев. 07:43
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Скопје

ps4

11 000 МКД Намалена цена

Денес 14:34
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Штип

Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro)

1 350 ЕУР


Вчера 16:03 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na iPhone novi i polovni

Вчера 15:42
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Laptop DELL XPS 15 9520 za prodazba

120 000 МКД

Вчера 14:34 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuteri gaming

23 000 МКД Намалена цена

Вчера 14:33 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompjuteri gaming

23 000 МКД Намалена цена

Вчера 13:32 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Охрид

INTEL I7 6700T

3 999 МКД

Вчера 13:09 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

iPhone 15 pro Natural titanium

900 ЕУР

Вчера 12:53 Сервис за Компјутери  ·  Гостивар

Procesor

Вчера 10:39 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 12 Pro Max 128GB - Socuvani kako novi - 3 M.Garancija

469 ЕУР

Вчера 10:35 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S22 256/8GB-Socuvan kako nov-Garancija do 06/09/2024

409 ЕУР

Вчера 10:30 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB - Kako nov -3 Meseci Garancija

349 ЕУР

Вчера 10:26 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 11 64GB - Socuvani kako novi - 3 Meseci Garancija

249 ЕУР

Вчера 10:25 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

iPhone 13 Pro Max 128GB - Socuvani kako novi - 3M.Garancija

639 ЕУР

Вчера 10:09 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Скопjе  ·  Аеродром

LCD monitor

1 200 МКД Намалена цена

Вчера 00:53 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Битола

RUTER - Linksys WRT54GL-EU Wi

600 МКД Намалена цена

22 фев. 22:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Бутел

IPhone 13 Pro Max 256GB ����

680 ЕУР

22 фев. 22:07
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dell Inspiron 5570; Intel i7-8550; 8,00 GB RAM

250 ЕУР Намалена цена

22 фев. 20:38
Линк
Аудио опрема  ·  Друго  ·  Битола

Prodazba na cel asortiman

5 000 МКД

22 фев. 20:19 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Iphone 11pro

22 фев. 17:05 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

honor magic 5lite ot A1

170 ЕУР

22 фев. 15:20 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12

290 ЕУР Намалена цена

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации